Telefono numeris

 

 

MB „Autasa“ – profesionali lengvųjų ir krovininių automobilių kėbulo remonto ir aptarnavimo paslaugų bendrija buvo įkurta 2015 metais. Nuo pat pirmų dienų įmonė iškėlė sau tikslą dirbti kokybiškai, atsakingai, taikant lanksčią kainodaros sistemą. Per savo veiklos metus, autoservisas „Autasa“ subūrė patyrusių, aukštos kvalifikacijos specialistų komandą, įsigijo profesionalią, aukščiausius technologinius standartus atitinkančią įrangą ir pelnė nuolatinių bei naujų klientų pasitikėjimą.

Mūsų įmonės tikslas – patikimai, kokybiškai, mažiausiomis išlaidų, bei laiko sąnaudomis aptarnauti kliento automobilį ir kiekvienam užtikrinti tūkstančius kilometrų pasitikėjimo!

MB „Autasa“ yra sertifikuota ir atitinka aukščiausius sertifikato „Stipriausi Lietuvoje Lyderiai“ reikalavimus. Šiuo sertifikatu sertifikuotis gali tik tokios įmonės, kurios sugeba išsaugoti tvirtą verslą ir yra patikimos rinkoje.

Tai pat mūsų remonto dirbtuvės patenka į „TOP įmonės“ – tai pelningos verslo įmonės, kuriančios ilgalaikę vertę ir klojančios tvirtą ekonomikos pamatą Lietuvos valstybei. „Rekvizitai.lt“ nominuoja ir apdovanoja tik nustatytus kriterijus atitinkančias įmones, todėl jomis pasitiki ir rekomenduoja kaip perspektyvias ir ekonomiškai stabilias įmones, su kuriomis galima tikėtis sėkmingo ir tvaraus bendradarbiavimo. Griežtus „TOP įmonė″ kriterijus atitinka tik 6% Lietuvos įmonių.

 

Įmonėje yra įrengti trys kėbulo atstatymo stendai, sumontuotos dvi dažymo kameros, kuriose galima dažyti ir mikroautobusus.
Mūsų Klientai tai įmonės ir fiziniai asmenys, kuriems teikiame aukštos kokybės paslaugas už priimtiną kainą. Mumis pasitiki tokios įmonės kaip: UAB „Kauno kranai‘, UAB „Aviaeuropa“, UAB „Rigveda“ UAB „Lemora“, UAB „Projektana“, UAB „SKP stiklas“, UAB „SKP aliuminis“, UAB „Euroauto” ir kt. Bendrovė nuolat siekia glaudžių ir abipusiai naudingų bendradarbiavimo su esamais klientais santykių vystymo. Kiekvienas užsakymas mums yra vienodai svarbus, nepriklausomai nuo jo dydžio ir vertės.
Priešingai nei dauguma autoservisų, kurie vaikosi vienadienės naudos, autoservisas „Autasa” ir jo draugiška komanda, visada pasiruošusi Jums ateiti į pagalbą, operatyviai ir už priimtiną kainą suremontuoti Jūsų automobilį, bei juo rūpintis ir vėliau.

MB „Autasa“ automobilių remonto paslaugas teikia jau keletą metų, todėl galime pasigirti atliktų darbų kokybe, aukštos kvalifikacijos ir didelę patirtį turinčiais specialistais.

MB „Autasa“ remontui turi virš 800 kv.m. plotą, kur vienu metu galima remontuoti iki 23 automobilių. Įmonėje dirba kvalifikuoti darbuotojai. Klientų patogumui turime uždarą saugomą teritoriją, priėmimo skyrių, suteikiame pakaitinį automobilį remonto metu, teikiame nemokamą autoįvykių metu nukentėjusių automobilių atvežimo paslaugą Kauno apskrityje. Sudarome sąmatas „Audatex” programa, pripažinta ir naudojama visose ES ir NVS šalyse, bei deriname su draudimo bendrovėmis.

Automobilių remonto dirbtuvės įsikūrusios geografiškai patogioje vietoje – Dainavos mikrorajone iš kurio yra geras susisiekimas su visais Kaune esančiais rajonais tiek su visuomeniniu ar nuosavu transportu.
MB „Autasa“ kredito biuro „CREDITINFO“ už 2016–2023 metus buvo sertifikuota, kaip aukštą kredito reitingą turinti įmonė.