Automobilių paruošimas dažymui ir dažymas
Telefono numeris

Laikui bėgant automobilis sensta, o jo išvaizda praranda blizgesį. Dažai blunka ir automobilis nebeatrodo taip gerai, kaip anksčiau. Daugelis vairuotojų pradeda galvoti apie automobilio perdažymą, kad atnaujintų jo išvaizdą. Galbūt norite pakeisti automobilio spalvą, nes ji jums jau pabodo? Atrodytų, kad dažymas yra paprastas darbas – tiesiog paimi dažus ir dažai. Tačiau realybėje tai sudėtingesnis procesas, reikalaujantis daug kruopštumo ir patirties. Tai ne tik meistriškumas, bet ir tinkama įranga bei sąlygos.

Automobilis pirmą kartą nudažomas gamykloje, tačiau laikui bėgant spalva blunka dėl saulės spindulių poveikio. Natūralu, kad automobilio kėbulas praranda pradinę spalvą. Norint atgaivinti spalvą, automobilį reikia perdažyti.

Automobilio perdažymas taip pat reikalingas po auto įvykių. Tokiu atveju dažymas yra vienas iš taisymo etapų, reikalingų atstatant automobilio estetiką ir funkcionalumą.

Dar viena priežastis, dėl kurios gali prireikti perdažyti automobilį, yra korozija. Eksploatuojant transporto priemonę, atsiranda įvairių pažeidimų, tokių kaip įbrėžimai ir dažų nuskilimas, kurie sudaro sąlygas korozijai. Kai atsiranda rūdys, būtina jas pašalinti ir perdažyti pažeistas vietas, kad apsaugotumėte kėbulą nuo tolesnio korozijos plitimo.

Automobilio paruošimas dažymui yra svarbiausias viso proceso etapas. Kad dažymas būtų kokybiškas, automobilis turi būti paruoštas itin kruopščiai ir atsakingai. Netinkamai paruoštas automobilis ilgainiui gali parodyti defektus, tokius kaip rūdys, atšokę dažai ar dažų netolygumai. Maksimaliai geras ir ilgalaikis rezultatas pasiekiamas tik tinkamai paruošus automobilį dažymui. Po paruošimo automobilis turi būti nuplaunamas ir nudžiovinamas prieš patenkant į dažymo kamerą.