Naudotų transporto priemonių (iš ne ES šalių) atitikties įvertinimas.

Sugadintų eismo įvykio metu (nurašytų) transporto priemonių atkuriamojo remonto įvertinimas.

 

MB „Autasa“ turi bendradarbiavimo sutartį su UAB „Kauno techninės apžiūros centras“, dėl galimybės transporto priemonių atitikties įvertinimui gamintojo nustatytiems reikalavimams.

Tai sudaro:

  • ratų ir ratų ašių išsidėstymo parametrų atitikties nustatymas gamintojo nustatytiems reikalavimams (+matavimų protokolas ir pažyma)
  • kėbulo geometrijos parametrų atitikties nustatymas gamintojo nustatytiems reikalavimams (+matavimų protokolas ir pažyma)
  • elektroninių saugos sistemų atitikties nustatymas gamintojo nustatytiems reikalavimams (+matavimų protokolas ir pažyma).

Eismo ar kitokio įvykio metu sugadintai transporto priemonei arba transporto priemonei, kurią remontuoti ekonomiškai netikslinga nustatyta tvarka uždraudžiama dalyvauti viešajame eisme, jai panaikinama privalomoji techninė apžiūra.

Po remonto transporto priemonei reikia atlikti techninę ekspertizę, prieš tai atlikus mūsų įmonėje atitikties įvertinimus ir gauti tai patvirtinančius matavimų protokolus, kad transporto priemonės parametrai atitinka gamintojo nustatytiems. Taip pat reikalingas, transporto priemonės atkuriamąjį remontą atlikusios įmonės dokumentas, kuriame būtų patvirtinta, kad transporto priemonė yra tinkamai suremontuota ir žmonių sveikatai bei saugumui nepavojinga.

Naudotoms transporto priemonėms (iš ne iš ES šalių) yra būtina atlikti ratų ir ratų ašių išsidėstymo (ratų suvedimo, ratų išvirtimo, rato posūkio ašies išilginio posvyrio) matavimus ir įvertinimus, kurie turi atitikti gamintojo nustatytiems parametrams (+matavimų protokolas ir pažyma).